Basketboll

PESËSHET E PARA: LEGIA – PRISHTINA

Prishtinë(AsistiOnline) – Pas pak çastesh nisë ndeshja kthyese në kuadër të parakualifikimeve për Champions Ligë, ndërmjet Legia Varshavës dhe Sigal Prishtinës.

Sigal Prishtina starton me këtë përbërje: Myles, Berisha, Tmusic, Azemi, Alihodzic.

Tek Legia startojnë kështu: Belemene, Matzcak, Finke, Kiwilsza, Kowalszyk.

Komentet janë të mbyllura.