Basketboll

MBYLLET PJESA E PARË: YLLI +8 NDAJ NIKLIT

Ka përfunduar pjesa e parë e ndeshjes së parë në xhiro’në e dhjetë në Superligën e Kosovës sonë për stinorin e ri, ndërmjet  Feronikelit dhe Yllit

Pas çerekut të dytë ekipi i Yllit vazhdon ta ketë avantazhin ndaj Niklit 38-46.

Tek Nikli deri më tani po dallohet, Hajdari me 19 pikë.

Tek Ylli deri tani u dallua, Zekiqi me 13 pikë.

Komentet janë të mbyllura.