Basketboll

RAHOVECI E NISË SHUMË MË MIRË SE YLLI

Prishtinë(AsistiOnline) – Mbyllet çereku i parë i ndeshjes, Rahoveci – Ylli e para mes këtyre dy ekipeve dhe e vlefshme për gjysmëfinalen e ”play off”-it të Superligës së Kosovës.

Pas çerekut të parë po avancon skuadra e Rahovecit me rezultat, 20-8.

Tek Rahoveci deri tani u dallua, Ed Daniel me 8 pikë.

Te Ylli më i miri ishte, Elyjah Clark me 5 pikë.

/AsistiOnline.com/

Komentet janë të mbyllura.