Basketboll

TREPÇA SHKËPUTET 10 MINUTA PARA FUNDIT

Prishtinë(AsistiOnline) – Mbyllet çereku i tretë i duelit të dytë, për xhiron e parë në stinorin e ri të Superligës së Kosovës mes Trepçës dhe Yllit.

Pas çerekut të tretë po avancon skuadra e Yllit me rezultat 61-52.

Te Trepça deri tani u dallua, Drilon Hajrizi me 15 pikë.

Te Ylli më i miri ishte, Brandon Randolph me 12 pikë.

/AsistiOnline.com/

Komentet janë të mbyllura.