Basketboll

PESËSHET STARTUESE: PRIZRENI 16 – RAHOVECI

Prishtinë(AsistiOnline) – Ju sjellim pesëshet startuese të ndeshjes të vlefshme për xhiron e tretë të Ligës Unike mes Prizrenit 16 dhe Rahovecit

Prizreni 16 starton kështu: Green, Hajdari, Fells, Zenelaj, Koljeviq.

Rahoveci e nisë kështu: Yarbrough, Monroe, Greene, Morina, Mala.

/AsistiOnline.com/

Komentet janë të mbyllura.