Basketboll

KENI PLANE TJERA? ANULONI E ASISTIN E SONTËM MOS E HUQNI!!

Prishtinë(AsistiOnline) – Për juve që keni pasur plane tjera, ASISTI ju propozon që ti anuloni dhe kohën ta rezervoni për epsiodin e sontëm të cilin e kemi shumë special.

Sonte ASISTI 471 do jetë shumë special, ka depërtuar në kampin e Përfaqësueses së Kosovës A, aty ku po kryhen përgatitjet para dueleve ndërkombëtare parakualifikuese për Eurobasket 2025 me Norvegjinë dhe Danimarkën dhe ju sjellim atmosferën që po mbretëron në ekipin tonë.

Ekskluzive në këtë episod janë intervistat me komplet Përfaqësuesen e Kosovës, plus analiza e detajuar e ASISTIT, për lojën e norvegjezëve dhe danezëve dhe analiza me mysafirët e ftuar në studio për këtë temë shumë aktuale për basketbollin e Kosovës.

Si zakonisht nuk mungojnë as blloqet e tjera të basketbollit, natyrisht aty ku rrah fuqishëm dhe në tjetër nivel, zemra e basketbollit kosovar, ku tjetër? pos te vendi – ASIST. Në Art Sport 1 e keni nga ora 21:00 e në Klan Kosova pas mesnatës apo në 00:25.

Ju dëshirojmë shikim të këndshëm. 

Komentet janë të mbyllura.