Basketboll

FISI TREGON PËR GJENDJEN E TIJ FIZIKE, PARA NDESHJES ME KOSOVËN

Prishtinë(AsistiOnline) – Qendra e Kosovës, Fisnik Rugova ka treguar për gjendjen e tij me lëndim para duelit ndaj Norvegjisë.

Rugova ka thënë se është rikuperuar 100% dhe do të japë maksimumin ndaj norvegjezëve.

”Momentalisht po ndihem shumë mirë, pas një pauze afër 4 javë. Tani jam rikuperuar plotësisht dhe besoj që do të jem në 100% tim kundër Norvegjisë”, thotë Fisi.

/AsistiOnline.com/

 

 

Komentet janë të mbyllura.