Basketboll

A DO TË JETË DAMIR MULLAOMEROVIQI TRAJNER I Z MOBILE PRISHTINËS EDHE SEZONIN E ARDHSHËM?

Mbrëm në Asistin 387 të ftuar ishin ish-kryetari i Z Mobile Prishtinës, Blerand Stavileci dhe drejtori aktual i Florian Miftari.

Në kte seri të emisionit u diskutua për shumë tema interesante, ndërsa në pyetjen drejtuar Miftarit sa i përket vazhdimit të bashkëpunimit me trajnerin, Damir Mullaomeroviqi, ai tha se akoma nuk ka ndonjë vendim të të prerë rreth kësaj qeshje edhe pse dëshira e klubit është që të vazhdohet ky bashkëpunim./Asistionline.com.

Komentet janë të mbyllura.