Basketboll

LAJME TË MIRA PËR KOSOVËN, GËZIM MORINA I GATSHËM…

Prishtinë(AsistiOnline) – Gjithçka e gatshme për të nisur dueli i vlefshëm për parakualifikimet e Eurobasket 2021, ndërmjet Kosovës dhe Britanisë së Madhe.

Një lajm i mirë për Kosovën, ka ardhur pak minuta para se të fillojë ndeshja. Aloja Gëzim Morina është i gatshëm për sfidën e sotme, përderisa edhe lojtarët e tjerë janë në disponim të duhur. Madje edhe Dardani që na e konfirmoj…

Ndeshja e sontme nis në ora 20:30 dhe transmetohet direkt në Art Sport 1, si dhe Klan Kosova.

Shpresojmë në një paraqitje të denjë dhe fitore për Kosovën sonte.

Komentet janë të mbyllura.