Basketboll

PESËSHET E PARA: PONTE PRIZRENI-PEJA

Prishtinë(AsistiOnline) – Ju sjellim pesëshet e para të ndeshjes së parë për ditën e sotme në Superligën e Kosovës në Basketboll.

Në këtë sfidë përballen, Ponte Prizreni – Peja dhe të dy trajnerët kanë publikuar pesëshet e para para nisjes së sfidës:

Ponte Prizreni starton kështu: Canada, Sanders, Holley, Zenelaj, Ademi.

Peja e nisë në Superligë me këtë pesëshe: Armstread, Morgan, Berisha, Martin, Sirko.

Komentet janë të mbyllura.