Basketboll

Ç3: BASHKIMI THELLON EPËRSINË NDAJ NIKLIT

Ka përfunduar çereku i tretë i ndeshjes së tretë në xhiro’në e nëntë në Superligën e Kosovës sonë për stinorin e ri, Feronikelit dhe Bashkimit.

Pas çerekut të tretë ekipi i Bashkimit e ka thelluar avantazhin ndaj Feronikelit dhe tash po avancon 58-83.

Tek Feronikeli deri më tani po dallohet, Hajdari me 21 pikë.

Tek Bashkimi deri tani u dallua, Ross me 27 pikë.

Komentet janë të mbyllura.