Basketboll

KRYEQYTETI MIRËPRET SONTE DERBIN E XHIROS

Prishtinë(AsistiOnline) – Ndeshja kryesore e xhiros së 20-të në elitën e basketbollit kosovar zhvillohet sonte në kryeqytet.

Në këtë duel takohen, Prishtina e Prizreni. Bardhekaltrit janë liderë me 13 fitore dhe katër humbje, kurse prizrenasit renditen në vendin e pestë me 10 fitore dhe shtatë humbje.

Ndeshja nisë në ora 19:00 dhe transmetohet në Platformën më atraktive në vendin tonë “Art Motion”.

Si çdoherë rezultatin me koshashënuesit kryesorë, pas çdo çereku, por edhe raportin final të ndeshjeve, mund ti gjeni ekskluzivisht dhe në kohë reale në AsistiOnline.com

Komentet janë të mbyllura.