Basketboll

PEJA SHKON NË PUSHIM ME EPËRSI NDAJ VLLAZNISË!

Prishtinë(AsistiOnline) – Ka përfunduar pjesa e parë e ndeshjes historike, ndërmjet Vllaznisë dhe Pejës e vlefshme për çerekfinalen e Ligës Unike mes Kosovës dhe Shqipërisë.

Pas pjesës së parë po avancon skuadra e Pejës me rezultat, 34-42.

Tek Vllaznia deri tani u dallua, Davis Stanley me 11 pikë.

Te Peja më i miri ishte, Brandon Walters me 18 pikë.

/AsistiOnline.com/

Komentet janë të mbyllura.