Basketboll

RAHOVECI PREZANTOI BASKETBOLLISTIN E DYTË TË HUAJ

Prishtinë(AsistiOnline) – Rahoveci e ka prezantuar sot basketbollistin e dytë të huaj.

Prizrenasit kanë shtuar në skuadër basketbollistin amerikan, Eric Davis Jr.

Amerikani 24 vjeçar që luan në pozitat 2 dhe 1, ai i bashkohet karvanit bardhekaltër drejt arritjes së objektivave e që janë trofetë.

Davis Jr deri tani është transferi i dytë i huaj te ‘vreshtarët’, pas Thomas Mylesit.

/AsistiOnline.com/ 

Komentet janë të mbyllura.