Basketboll

START PAK MË I MIRË I KOSOVËS NË FINALE

Prishtinë(AsistiOnline) – Mbyllet çereku i parë i finales së European Challengers – Grupi F, ndërmjet Kosovës dhe Luksemburgut.

Pas çerekut të parë po avancon skuadra e Kosovës 17-23.

Te Kosova deri tani u dalluan, Eris Zeneli e Dren Kastrati me 8 pikë e Eris Zeneli me 6 sosh.

/AsistiOnline.com/

Komentet janë të mbyllura.