Basketboll

MBYLLET PJESA E PARË E DERBIT: GJITHÇKA E BARABARTË NË RAHOVEC

Prishtinë(AsistiOnline) – Mbyllet pjesa e parë e ndeshjes së vlefshme për xhiron e tetë të ArtMotion Superligës mes Bashkimit dhe Pejës.

Pas pjesës së parë skuadrat po luajnë me rezultat të barabartë 47-47.

Te Bashkimi deri tani u dallua, Anton Kazarnovski me 15 pikë.

Te Peja më i miri ishte, Arian Qallaku me 12 pikë.

/AsistiOnline.com/

Komentet janë të mbyllura.