Basketboll

RAHOVECI E NISË MË MIRË SE DRITA

Prishtinë(AsistiOnline) – Mbyllet çereku i parë i ndeshjes të vlefshme për xhiron e nëntë të ArtMotion Superligës mes Dritës dhe Rahovecit.

Pas çerekut të parë po avancon skuadra e Rahovecit me rezultat 25-36.

Te Drita deri tani u dallua, Isaiah Johnson me 13 pikë.

Te Rahoveci më i miri ishte, Musab Mala me 11 pikë.

/AsistiOnline.com/

Komentet janë të mbyllura.