Basketboll

PRISHTINA NGRIT AVANTAZHIN PAK PARA FUNDIT

Prishtinë(AsistiOnline) – Mbyllet çereku i tretë i ndeshjes të vlefshme për xhiron e nëntë të ArtMotion Superligës mes Pejës dhe Prishtinës.

Pas çerekut të tretë po avancon skuadra e Prishtinës me rezultat 63-73.

Te Peja deri tani u dallua, Stephen Maxwell me 20 pikë.

Te Prishtina më i miri ishte, Wendell Mitchell me 24 pikë.

/AsistiOnline.com/

Komentet janë të mbyllura.