Basketboll

AVANTAZH I KONSIDERUESHËM I PENZËS PAS 20 MINUTAVE!

Prishtinë(AsistiOnline) – Mbyllet pjesa e parë e ndeshjes, Penza – Partizani e vlefshme për xhiron 3 të Ligës Unike për femra.

Pas pjesës së parë po avancon skuadra e Penzës me rezultatin 49-31.

Te Penza deri tani u dalluan, Rael Whitsitt me 23 pikë e 10 kërcime dhe Beamon Aeiana me 10 pikë.

Te Partizani më të mirat ishin, Dajana Baraj me 8 pikë e Aida Palko me 7 sosh.

/AsistiOnline.com/

Komentet janë të mbyllura.