Basketboll

PRISHTINA SHKON NË PUSHIM ME AVANTAZHIN E NGUSHTË NDAJ LEVSKIT BULLGAR

Prishtinë(AsistiOnline) – Përfundon pjesa e parë e duelit ndërmjet, Levskit dhe Prishtinës, sfidë kjo e vlefshme për fazën e dytë të Ligës Ballkanike.

Pas pjesës së parë po avancon skuadra e Prishtinës me rezultatin e ngushtë 32-33.

Te Prishtina deri tani u dallua, Jetmir Zeqiri me 11 pikë.

Te Levski aktualisht më i miri është, Ivica Radic me 7 pikë.

Komentet janë të mbyllura.