Basketboll

Pse u kthye Bashkimi në BIBL dhe cilat ishte arsyeja e pjesëmarrjes? (VIDEO)

Prishtinë(AsistiOnline) – Bashkimi sivjet u rikthye në Ligën Ballkanike, pas disa vitesh mungesë.

Telashe të shumta e përcollën ekipin prizrenas sivjet, derisa kapiteni dhe drejtori sportiv i klubit, Qëndrim Biraj tregon se pse luajtën prizrenasit në këtë kompeticion.

Ndiqni deklarimin e tij:

Komentet janë të mbyllura.