Basketboll

Mbyllet ngushtë pjesa e parë mes Yllit dhe Vëllaznimit

Prishtinë(AsistiOnline) – Mbyllet pjesa e parë e ndeshjes në Therandë.

Pas pjesës së parë po avancon Golden Eagle Ylli me shifrat 42-36.

Statistikat live nuk po funksionojnë.

_______________________________

Ju sjellim pesëshet startuese të ndeshjes, Ylli – Vëllaznimi e vlefshme për çerekfinalen e Superkupës.

Golden Eagle Ylli: Bunjaku, Morina, Nesbitt, Shirko, Graf.

Vëllaznimi: Koshi, Llapi, Zekiqi, Ray, Pepaj.

/AsistiOnline.com/

Komentet janë të mbyllura.