Basketboll

BASHKIMI – PENZA, REZULTAT I THELLË PAS PJESËS SË PARË

Prishtinë (AsistiOnline) – Ka përfunduar pjesa e parë e takimit, të mbetur nga xhiro’ja e vikendit, në derbin ndërmjet, Bashkimit dhe Penzës. Në kategorinë e Femrave.

Pas pjesës së parë, vashat e Bashkimit po udhëheqin thellë, ndaj atyre të Penzës, me shifrat, 42:19.

Komentet janë të mbyllura.