Basketboll

A DO TA KETË RAHOVECI NDIHMËN E KAPITENIT NË PLAY OFF? KY ËSHTË LAJMI I FUNDIT…..  

Kapiteni i Rahovecit, Rron Grapci, është u lëndua gjatë duelit derbi të mesjavës së kaluar ndaj Golden Eagle Yllit dhe me gjasa të mëdha lëndimi i tij është më serioz se sa që është parashikuar.

Sipas informacioneve më të fundit që posedon ASISTI, Rron Grapci do bëjë kontrolla mjekësore gjatë kësaj jave për të pasur më të kjartë për gjendjen e lëndimit dhe më pas do të marret vendimi definitiv se a do të jetë në gjendje të luajë në fazën e play off-it apo jo.

Kujtojmë që Grapci në një kërcim e sipër në ndeshjen ndaj Golden Eagle Yllit pësoi lëndim në gjurin e këmbës së majtë./ASISTI.

Komentet janë të mbyllura.