Basketboll

PËRFUNDON PJESA E PARË: SHUMË NGUSHTË NË PRIZREN

Prishtinë (AsistiOnline) – Ka përfunduar pjesa e parë e ndeshjes tejet interesante, Ponte Prizreni – Trepça.

Pas pjesës së parë, ndeshje tejet interesante dhe e ngushtë po zhvillohet në ”Sezai Surroi” të Prizrenit.

Ponte Prizreni po avancon minimalisht, 41-40.

 

 

Komentet janë të mbyllura.