Basketboll

Ç1: PRISHTINA ME AVANTAZHIN FILLESTAR

Prishtinë (AsistiOnline) – Ka përfunduar çereku i parë i ndeshjes finale të Superligës së Femrave ndërmjet, Bashkimit dhe Prishtinës.

Pas kësaj pjesë loje, po avancon skuadra mysafire e Prishtinës me shifrat, 11-18.

Deri më tani tek Bashkimi po dallohen, Danisha Shaw me 7 pikë e Mari Stewart me 4 sosh.

Tek Prishtina më të mirat janë, Saranda Daci me 5 pikë e Braean Farrar me 4 sosh.

Ndeshje interesante po zhvillohet në Prizren.

Komentet janë të mbyllura.