Basketboll

EKSKLUZIVE & ZYRTARE: PAS DISA OFERTAVE, ARBNOR RIFATI DO TA DREJTOJË KËTË SKUADËR NË SEZONIN E RI

Prishtinë (AsistiOnline) – Arbnor Rifati e ka vendosur të ardhmen e tij për stinorin e ri.

Edhe pse me një mori ofertash, Rifati ka vendosur që ti qëndrojë besnikë skuadrës që e inkuadroi vetë në Superligë, Ponte Prizrenit.

Lajmin për vazhdimin e kontratës me Ponte Prizrenin e ka konfirmuar, vetë Rifati ekskluzivisht për AsistiOnline.com

Ponte Prizreni stinorin e kaluar, ishte ndër befasitë më të këndshme të kampionatit kosovar duke e rivalizuar çdo ekip në maksimum dhe arriti “Play Off”-in e Superligës.

 

 

Komentet janë të mbyllura.