Basketboll

ISMAILI RINOVON KONTRATËN ME PRISHTINËN

Prishtinë(AsistiOnline) – Është vazhduar marrëveshja në mes të Z Mobile Prishtinës dhe Meriton Ismailit edhe për një stinor.

Klubi kryeqytetas, ka zbuluar sot se ka vazhduar kontratën me njërin ndër lojtarët më perspektivë, Meriton Ismailin.

“Një ndër lojtarët më me perspektivë në vendin tonë vazhdon kontratën me KB Prishtinën. Ismaili i cili kaloj një sezonë mjaft të mirë në klubin tonë në arenën ndërkombëtare dhe vendore është duke kaluar një verë të stër ngarkuar me përfaqsuesen u-20 dhe tani me përfaqsuesen A pritet të jetë në formën më optimale për edicionin në vijim”, shkruan faqja zyrtare e prishtinasve.

Komentet janë të mbyllura.