Basketboll

EKSKLUZIVE: TRANSFERET NGA SUPERLIGA E FEMRAVE, LIGA E PARË DHE E DYTA

Prishtinë(AsistiOnline) – AsistiOnline ju sjell edhe listën e transfereve të bëra nga klubet e Superligës së femrave, Liga e parë dhe ajo e dytë.

KB.BASHKIMI FEMRAT

1.AISHA  BALARABE USA

2.ARBNORE PERQUKU

3.SARANDA DACI

 

B.PRISHTINA FEMRAT

1.ENXHI XHANAJ ALB LOC

2.DANISHA SHAW

3.FJOLLA AJETI

4.TRINGA UKAJ

5.YAMISON NYILAH

6.JETA  ZEKA

 

KB.NEW BASKET

1.DRIN  REXHA

2.ARDIT MEMQAJ

KB.AS KASTRIOTI

Drin Krasniqi  LD

Endrit Ibrahimi LD

Edin Peci

Albion Preniqi

Dren Morina

Arber Shala

Dren Kllokoqi

Avdi Metaj

KB.VËLLAZNIMI

1.Xavier Newson

2.Bujar  Çeku

KB. AS PRISHTINA

(ish Don Bosko)

1.Don Polloshka LD

2.Bledar Thaçi

3.Nart  Jashari

KB.MEGASPORT

1)Vigan Maloku

2)Idoll Pallushi LD

KB.DRITA

1.Qendrim Demi  

2.Enis Morina  

3.Arbon Bllaca  

4.Diant Maksuti 

PRISHTINA E RE

1.Lorik Kllokoqi

2.Arber Smajli

3.Donat Musa   LD

 

Komentet janë të mbyllura.