GJITHÇKA E GATSHME PËR SUPERKUPËN E FEMRAVE

Prishtinë(AsistiOnline) – Gjithçka është gati për ndeshjen finale të Superkupës në konkurencën e femrave.

Në këtë duel, takohen kampionja aktuale Prishtina me nën-kampionet e Bashkimit.

Sfida fillon nga ora 17:30 dhe transmetohet direkt në “ArtMotion”.

Të fundit:

Të ngjajshme: