Basketboll

MEKAJ PËSON LËNDIM TË RËNDË NË NDESHJEN E SUPERKUPËS

Prishtinë(AsistiOnline) – Fundori i skuadrës së Rahovecit, Leonard Mekaj në duelin e Superkupës që po zhvillohet aktualisht, ka pësuar një lëndim të rëndë.

Mekaj në një duel me lojtarin e Prishtinës, qendrën Fahro Alihodzic ka thyer hundën dhe me të po merret stafi mjekësor.

Shërim të shpejtë Leo…

Komentet janë të mbyllura.