Ç3: CLUJI SHUMË AFËR FITORES

0

Prishtinë(AsistiOnline) – Ka përfunduar çereku i tretë i ndeshjes së vlefshme për FIBA Europe Cup ndërmjet Rahovecit dhe Clujit.

Pas çerekut të tretë, po vazhdon të avancojë skuadra mysafire e Clujit me rezultat 14-22.

Tek Rahoveci deri tani po dallohet, Bradford me 10 pikë.

Tek Cluji po dallohet, Tarolis me 18 pikë.