Basketboll

MBYLLET PJESA E PARË: CLUJI ME EPËRSI DYSHIFRORE NDAJ RAHOVECIT

Prishtinë(AsistiOnline) – Ka përfunduar pjesa e parë e ndeshjes së vlefshme për FIBA Europe Cup ndërmjet Rahovecit dhe Clujit.

Pas pjesës së parë, po avancon skuadra mysafire e Clujit me rezultat 28-46.

Tek Rahoveci deri tani po dallohet, Gray me 7 pikë.

Tek Cluji po dallohet, Tarollis me 13 pikë.

Komentet janë të mbyllura.