Basketboll

PESËSHET E PARA: FERONIKELI-RAHOVECI

Prishtinë(AsistiOnline) – Ju sjellim pesëshet e para të ndeshjes mbetur nga xhiro e dytë në Superligën e Kosovës në Basketboll.

Në këtë sfidë përballen, Feronikeli-Rahoveci dhe të dy trajnerët kanë publikuar pesëshet e para para nisjes së sfidës.

Feronikeli e nisë kështu: Hajdari, Sholla, Garland, Hajzeri, Huggins.

Rahoveci e nisë me këtë pesëshe: Bradford, Qallaku, Gunjina, Rexha, Gray.

Komentet janë të mbyllura.