Basketboll

SONTE ZHVILLOHET NDESHJA E MBETUR, TREPÇA-RAHOVECI

Prishtinë(AsistiOnline) – Ditën e sotme do të zhvillohet një ndeshje e mbetur nga xhiro e katërt në Superligën e Basketbollit Kosovar.

Bëhet fjalë për një ndeshje tejet interesante, Trepça-Rahoveci e cila ishte shtyer për shkak të ndeshjeve të Rahovecit në FIBA Europe Cup.

Kjo ndeshje që luhet sonte, nisë në ora 19:00 dhe pritet të jetë shumë interesante.

Përballja e sontme si zakonisht transmetohet në Platformën më atraktive në vendin tonë “Art Motion”.

Komentet janë të mbyllura.