Basketboll

PESËSHET E PARA: BASHKIMI-PRISHTINA

Prishtinë(AsistiOnline) – Ju sjellim pesëshet e para të ndeshjes së parë, në xhiron e tetë në Superligën e Kosovës në Basketboll.

Në këtë sfidë përballen, Bashkimi e Sigal Prishtina dhe të dy trajnerët kanë publikuar pesëshet e para para nisjes së sfidës.

Bashkimi e nisë kështu: Clark, Biraj, Iljazi, Brigdeman, Ross.

Sigal Prishtina e nisë me këtë pesëshe: Azemi, Tmusic, Berisha, Myles, Alihodzic.

Komentet janë të mbyllura.