Basketboll

Ç3: TREPÇA THELLON EPËRSINË NDAJ NIKLIT

Ka përfunduar çereku i tretë i ndeshjes së tretë në xhiro’në e tetë në Superligën e Kosovës sonë për stinorin e ri, ndërmjet Trepçës dhe Feronikelit.

Pas çerekut të tretë ekipi i Trepçës  e ka avantazhin 76-68, ndaj Feronikelit.

Tek Trepça deri më tani po dallohet, Hanes me 26 pikë.

Tek Nikli deri tani u dallua, Arti Hajdari me 21 pikë.

Komentet janë të mbyllura.