Basketboll

PESËSHET E PARA: PEJA-RAHOVECI

Prishtinë(AsistiOnline) – Ju sjellim pesëshet e para të ndeshjes së dytë, në xhiron e nëntë në Superligën e Kosovës në Basketboll.

Në këtë sfidë përballen, Peja dhe Rahoveci e të dy trajnerët kanë publikuar pesëshet e para para nisjes së sfidës.

Peja e nisë kështu: Armstred, Morgan, Martin, Berisha, Sirko

Rahoveci e nisë me këtë pesëshe: Bradford, Gray, Howard, Veseli, Qollaku

Komentet janë të mbyllura.