Ç3: BASHKIMI PËRMBYS RAHOVECIN TASH +12

Ka përfunduar çereku i tretë i ndeshjes së dytë në xhiro’në e 14-të në Superligën e Kosovës sonë për stinorin e ri, ndërmjet Bashkimit e Rahovecit.

Pas çerekut të tretë ekipi i Bashkimit e ka rrëmbyer avantazhin ndaj Rahovecit dhe po avancon 72-60.

Tek Bashkimi deri më tani po dallohet, Ross me 17 pikë

Tek Rahoveci deri tani u dallua, Gunjina me 14 pikë.

Të fundit:

Të ngjajshme: