Basketboll

Ç3: BASHKIMI RIKTHEN EPËRSINË NDAJ PEJËS

Është mbyllur çereku i tretë i ndeshjes, Bashkimi-Peja e vlefshme për xhiron e 16-të në Superligën e Kosovës.

Pas çerekut të tretë skuadra vendase e Bashkimit e ka rikthyer rezultatin dhe tash po avancon 57-51.

Tek Bashkimi po dallohet, Brigdeman me 16 pikë.

Tek Peja u dallua, Sirko me 17 pikë.

Komentet janë të mbyllura.