Basketboll

XHIRO MBYLLET NË RAHOVEC, ME NJË DUEL INTERESANT

Prishtinë(AsistiOnline) – Xhiro e 22-të e Superligës së Basketbollit të Kosovës, mbyllet sonte me një sfidë interesante.

Bëhet fjalë për sfidën që do të zhvillohet ndërmjet Feronikelit dhe Pejës. Skuadra nga Drenasi renditet në vendin e shtatë me pesë fitore dhe 14 humbje, derisa pejanët ndodhen në vendin e gjashtë me 10 fitore e tetë humbje.

Ndeshja nisë në ora 19:00 dhe transmetohet në Platformën më atraktive në vendin tonë “ART MOTION”.

Si çdoherë rezultatin me koshashënuesit kryesorë, pas çdo çereku, por edhe raportin final të ndeshjeve, mund ti gjeni ekskluzivisht dhe në kohë reale në AsistiOnline.com

 

 

Komentet janë të mbyllura.