Basketboll

MORINA: ME VULLNETIN QË KEMI, BESOJMË NË REZULTAT SA MË POZITIV

Prishtinë(AsistiOnline) – Optimist për paraqitje dinjitoze në flluskën e Bratisllavës, është parë të jetë edhe basketbollisti tjetër i Përfaqësueses së Kosovës, Altin Morina.

Para ekranit të Asistit, Morina tha se ”me vullnetin që kanë si grup, do e japin maksimumin dhe…

Prononcimi i plotë i Tinit për Asistin:

 

Komentet janë të mbyllura.