Basketboll

FILLIM I BARABARTË MES PRIZRENIT DHE RAHOVECIT

Prishtinë(AsistiOnline) – Përfundon çereku i parë i ndeshjes, Prizreni – Rahoveci e vlefshme për xhiron e 11 të stinorit të ri në Superligën e Kosovës.

Pas çerekut të parë, gjithçka është e barabartë mes skuadrave, 20-20.

Te Prizreni deri më tani u dallua, Cannefax me 7 pikë.

Tek Rahoveci më i miri ishte, Traylor me 10 pikë.

/AsistiOnline.com/

Komentet janë të mbyllura.