Basketboll

BASKETBOLLISTI I PËRFAQËSUESES SË KOSOVËS, BËHET BABA PËR HERË TË PARË

Prishtinë(AsistiOnline) – Basketbollisti i Përfaqësueses së Kosovës, Arian Qallaku që nga sot e ka marrë edhe epitetin e prindit.

Nëpërmjet llogarisë së tij në Facebook, Qallaku ka njoftuar se sot është bërë baba i një djali.

Falënderimi i takon ALLAHUT të Madhëruar që më nderoi sot me lindjen e djalit”, ka shkruajtur Qallaku në profilin e tij.

Stafi i ASISTIT dhe AsistiOnline.com e urojnë Arianin për lindjen e djalit, duke i dëshiruar jetë të gjatë e të shëndetshme të birit të tij.

 

Komentet janë të mbyllura.