Basketboll

PJESA E PARË: REZULTAT I NGUSHTË MES YLLIT DHE PEJËS

Prishtinë(AsistiOnline) – Përfundon pjesa e parë e ndeshjes, Ylli – Peja e vlefshme për xhiron e 13 të stinorit të ri në Superligën e Kosovës.

Pas pjesës së parë, po avancon skuadra e Yllit me rezultatin, 40-33.

Te Ylli deri më tani u dallua, Bunjaku me 12 pikë.

Tek Peja më i miri ishte, Walters me 8 pikë.

/AsistiOnline.com/

Komentet janë të mbyllura.