Basketboll

PRISHTINA ME START MË TË MIRË SE PRIZRENASIT

Prishtinë(AsistiOnline) – Ka nisur ndeshja ndërmjet, Prishtinës dhe Bashkimit e vlefshme për xhiron e fundit të stinorit të rregullt të Superligës së Kosovës.

Pas çerekut të parë po avancon skuadra e Prishtinës me rezultat të ngushtë, 25-13.

Tek Prishtina deri tani u dallua, Mack me 12 pikë.

Te Bashkimi më i miri ishte, Latkovic me 3 pikë.

/AsistiOnline.com/

Komentet janë të mbyllura.