Basketboll

PUBLIKOHEN 5-SHET E PARA: GOGA – YLLI

Prishtinë(AsistiOnline) – Ju sjellim pesëshet me të cilat startojnë, Goga Basket – Ylli, ndeshje kjo e vlefshme për gjysmëfinalen e Ligës Unike mes Shqipërisë dhe Kosovës.

Kryetrajneri i Gogës, Melzin Lazimi ka vendosur për këtë 5she: Strazimiri, Ramme, Djokovic, Hysenagolli, Thano.

Në anën tjetër, Dragan Radoviç i Pejës starton me: Bunjaku, Wilbekin, Kastrati, Gill, Morina.

/AsistiOnline.com/

Komentet janë të mbyllura.