Basketboll

ERJON KASTRATI MVP I FINALES SË LIGËS UNIKE

Prishtinë(AsistiOnline) – Pas përfundimit të finales së Ligës Unike të cilën e fitoi skuadra e Yllit, drejtuesit e garës e kanë ndarë edhe çmimin e MVP-së së finales.

MVP i ndeshjes finale mes Yllit dhe Pejës u përzgjodh basketbollisti i therandasve, Erjon Kastrati.

Basketbollisti i Yllit shkëlqeu në duelin e sontëm final me 21 pikë, 5 kërcime, 1 asist e 1 vjedhje topi.

/AsistiOnline.com/

Komentet janë të mbyllura.