Basketboll

MBYLLET PJESA E PARË: REZULTAT I NGUSHTË MES RAHOVECIT E GOGËS

Prishtinë(AsistiOnline) – Mbyllet pjesa e parë, ndërmjet Gogës dhe Rahovecit e vlefshme për vendin e tretë në Ligën Unike mes Kosovës dhe Shqipërisë.

Pas pjesës së parë po avancon skuadra e Rahovecit me rezultat, 41-40.

Tek Goga deri tani u dallua, Marvin Jones me 11 pikë.

Te Rahoveci më i miri ishte, Milic Blagojevic me 13 pikë.

/AsistiOnline.com/

Komentet janë të mbyllura.