Basketboll

PESËSHET E PARA: PEJA – PRISHTINA

Prishtinë(AsistiOnline) – Ju sjellim pesëshet me të cilat startojnë, Peja dhe Prishtina, ndeshje kjo e para mes këtyre dy ekipeve e vlefshme për çerekfinalen e ”play off”-it të Superligës së Kosovës.

Dragan Radoviq starton me këtë 5she: Walton, Mekaj, Grapci, Shoshi, Walters.

Kryetrajneri i Prishtinës, Ljupche Malinkov ka vendosur për këtë 5she: Johnson, Janjeva, Rugova, Mack, Leday.

/AsistiOnline.com/

Komentet janë të mbyllura.